Zbavit se přebytečného tuku může každý

20. června 2011 v 21:41 | Jan Škach
Takže tvrdíte, že zbavit se přebytečného tuku je jednoduché.
Ano

Já zkoušela již spoustu diet a stále nejsem se svou postavou spokojena.
Diety jednoduše nefungují. Můžete s nimi shodit kila a mít dočasně štíhlou postavu. Ale za cenu, že nedoživíte své tělo, budete se cítit nervóznější, unavenější, mít méně síly, energie a budete očekávat jojo efekt.

Můžete mi tedy doporučit nějaký jídelíček.
Jídelníček Vám doporučit mohu, je jich i hodně na internetu. Ale s jídelníčky je problém. Vymyslet jídlo, aby Vás zasytilo, aby Vám chutnalo, aby bylo zdravé, aby mělo správně kalorií přímo pro Vás, aby bylo jednoduché na něj sehnat ingredience a jednoduše si ho připravit, aby, aby ...
Když si čtu doporučené jídelníčky na internetu, zaměřují se na kalorie obecně, 5000 KJ může být pro někoho málo pro jiného moc. Navíc připravit si zdravé jídlo, podle jídelníčku většinou znamená, že neděláte nic jiného nežli jen kupujete a sháníte suroviny a zbytek času z nich děláte jídlo. Na samotný život pak nezbývá již mnoho času.

Já si pečlivě vybírám co jím, a kontroluji kalorie u jednotlivých jídel, přesto mi hubnutí nejde.
Jste na dobré cestě. Kromě kalorií je třeba sledovat poměr tuků, cukrů a bílkovin. Množství vlákniny, vitamínů a stopových prvků. Zjistit jaké má jídlo glykemický index. Kontrolovat chemické přísady a různé postřiky. Zjistit si v jakých podmínkách bylo dané jídlo nebo suroviny zpracovány, k nám dovezeny a jak skladovány a odkud vůbec dané jídlo a suroviny pocházejí.

To se přeci nedá
Souhlasím, nedá. Znám pár lidí, kteří již v hlavě mají tabulku a tak, když vidí rohlík, papriku, nebo knedlo zelo vepřo tak jim vyskočí informace o tucích, cukrech a bílkovinách případně další informace a podle toho nakupují. Ale vše mít v hlavě nejde. A navíc není rajče jako rajče...

A je tedy vůbec nějaké řešení?
Povím Vám jak jsem to vyřešil já.
Já nedržím žádnou dietu, ani si pečlivě nevybírám co nakupuji (i když se o to občas snažím).
Já jsem přenechal tento problém se zdravou výživou lékařskému týmu. Lékařskému týmu, který má mezi sebou nositele Nobelovy ceny a spoustu předních odborníků na zdravou výživu z celého světa.
Tento tým vyzkoumal, sestavil a vyzkoušel formuli - jídlo, které je zdravé, výžívné, nízkokalorické, je z přírodních látek a ještě lahodně chutná.
Toto jídlo se rozhodl jíst nejlepší fotbalista na světě Lionel Messi (a ten si asi hodně vybírá co jíst) stejně tak bývalá ministrině zahraničí USA u nás známá dáma Madeleine Albright a dalších 60 milionů lidí po celém světe.
A toto jídlo jím i já.

A co to tedy je za jídlo?
Jedná se o směs brazilských a čínských bylin spolu se sojovým proteinem a dalšími ingredencemi, které jsou přírodního původu. Tato směs je upravena do podoby prášku. Prášek se rozmíchává v mléku, vodě, džusu, jogurtu ... A pije se jako koktejl. Dodává všechny potřebné živiny a má nízkou energetickou hodnotu i nízký glykemický index.

Ale to je nepřirozené, jíst jídlo v prášku.
Ano souhlasím, je to nepřirozené. Bohužel v dnešním světě je nepřirozené už téměř vše. Civilizace předstihla evoluci o mnoho tisíc let. A protože již nejsme sběrači ani lovci, ale stravujeme v kantýnách a jídlo kupujeme v supermarketech kam jezdíme auty tak se chováme nepřirozeně.
Zeptám se Vás o co je méně přirozené dát si jídlo z prášku, který byl pečlivě připraven, zpracován, dovezen i skladován pod vysokou kontrolou, nežli třeba rajče, které v zahraničí pěkně hnojili, zelené utrhli, postříkali nějakou chemií, aby vydrželo převoz, vezlo se 1000 km, pak pár dní bylo ve velkoskladu a nakonec nám ho nabídli v supermarketu?
Trochu přeháním :-) ale myslím, že nebudu daleko od pravdy.
Bohužel, když někdo vidí červené pevné rajče tak vídí zdravé jídlo, pokud vidí prášek tak vidí chemii, ačkoli v tomto případě je to přesně naopak.

Pomocí tohoto zhubnu? To se mi nezdá.
Princip je jednoduchý. Pokud přijmete méně kalorií nežli spálíte budete zákonitě hubnout. Pokud to navíc uděláte způsobem, kterým dáte do těla všechny potřebné živiny a protein budete hubnout opravdu tuky. Navíc tím, že vyživíte své tělo a svaly, zlepšíte metabolismus a pak budete mít více energie a tuky se budou pálit ještě snadněji.
Toto jídlo má všechny vlastnosti, proto aby tento princip zafungoval - je nízkokalorické a má všechny živiny včetně proteinu.

Budu muset nějak cvičit? Na to já nemám čas.
Pokud budete cvičit je to jen dobře, urychlí to proces hubnutí. Není to však nutné, tělo samo o sobě pálí kalorie i když nic neděláte. My doručujeme cvičit 30 minut denně nebo hodinu obden. Ale máme klienty, kteří necvičí vůbec a mají pěkné výsledky.

Mám ráda sladkosti a ráda přes den mlsám, budu se toho muset vzdát.
Je otázka, proč mlsáte? Odpověď je ve většině případů stejná. Tělo má málo živin a říká si o ně. My mu nerozumíme a tak sáhneme po tom prvním co nám přijde do ruky, nebo co nám chutná. Tím si kolikrát rozkolísáme hladinu cukru v krvi a dostáváme se tak do cyklu, kdy tělo má přebytek cukru, pak nedostatek a my opět pociťujeme chutě.
Pokud, ale tělu (nejlépe hned po ránu) dodáme potřebné živiny, nebude si o další říkat a nebudeme pociťovat chutě. Spoustu klientů tvrdí, že dříve byli zvyklí jíst čokoládu nebo jinou sladkost pravidelně a nyní na to úplně zapomněli a kdyby ji neměli před očima tak si na ni nevzpomenou, jednoduše ji dali z očí pryč a jen občas si zavzpomínají kostičkou čokolády, ale již ji nepotřebují.

Kolik tedy zhubnu?
Toto je velmi individuální. Říkáme tak 2-3 kila za měsíc (většina klientů má lepší výsledky). Hlavně záleží čím jste si prošla, kolika dietama jste si zhuntovala tělo a jakou máte svalovou hmotu. Z počátku u klientů probíhá spíše detoxikace a výživa svalů. U některých klientů může dokonce z počátku váha stoupnout, tím jak se vyživují svaly (které jsou těžší nežli tuk). Zaručeně to ovšem poznáte na centimetrech a těsném oblečení tam jsou patrné výsledky u všech již během prvních týdnů.

Takže budu pořád jíst jen toto jídlo?
To by bylo určitě skvělé pro Vaše tělo, které by se Vám za to odvděčilo. Pěkně byste ho hýčkali a měli více energie a byli stále mladí. Bohužel v dnešním světě se neubráníte nezdravému jídlu. Vaše tělo by pak toto jídlo nedokázalo zpracovat. Takže my říkáme jezte naše jídlo jednou nebo dvakrát denně a třetí jídlo si dejte prostě to, na co máte chuť.

A toto budu muset jíst do konce života? Co když přestanu, zase naberu?
Já toto jídlo budu jíst do konce života, protože neznám pro sebe nic lepšího. Ale pochopiteně přestat můžete bez obavy, že znovu naberete (pokud nepřejdete hopem na vysokokalorickou stravu). Jsou dvě fáze. Fáze hubnutí, kde nahrazujete dvě jídla a fáze stabilizace, kde nahrazujete jen jedno jídlo a tělo si zvyká na novou váhu. Poté je již tělo vyživené, svalové hmoty je dostatek a vy můžete jíst více než dříve aniž byste přibrala, neboť máte nastartovaný metabolismus, který rychleji spaluje.
Navíc se při programu naučíte jíst střídměji a zdravěji, takže Vám to potom ani nepřijde a bude jíst lépe.

Takže vy to jíte taky? Proč, vy hubnout nepotřebujete.
Už nepotřebuji a dost lidí by řeklo, že jsem nikdy nepotřeboval. Ale povím Vám proč jsem vůbec začal a proč již nehodlám skončit.
Po 30tce se mi začala dělat kolem bříška malá pneumatička. "V pohodě" říkám si "přes léto půjde pryč", ale na podzim tam byla stále, přes zimu trošku narostla a rok od roku se zvětšovala. Kalhoty už nepotřebovaly pásek, spíše občas povolit knoflík, přesto jsem byl štíhlý z pohledu BMI.
Toto jídlo, jsem začal brát na detoxikaci těla. V té době jsem spal přes 10 hodin denně a byl jsem stále unavený. Po pár týdnech jsem, ale již spal jen 7 hodin a cítil spoustu energie. Spravilo se mi zažívání a ačkoli jsem neměl plán na hubnutí začala se ztrácet i ona pneumatička. Ale co považuji za největší přínost pro mě, je že se mi spravilo dýchání.
Od malička jsem měl problémy s průduškama, mám senou rýmu a mám zakázaný běh na dlouhé tratě. Nedobíhal jsem tramvaje a autobusy a když ano tak za cenu, že další tři stanice budu popadat dech. Rád sportuji, ale musel jsem vyřadit sporty, kde je hlavní aktivitou běh. Byl to pro mě úplně zázrak, když jsem se rozeběhl za tramvají, doběhl jsem ji. Zhluboka jsem se nadechl, že budu chytat dech, ale pak jsem klidně vydechl a dýchal normálně. Poprvé jsem narazil při běhu na fyzické a nikoli dýchací omezení. Dokonce si chci zaběhnout 10 km na PIM. Když si vezmete, že dříve jsem uběhl 60 metrů a 5 minut to vydýchaval ...
Jinými slovy vím, že produkty fungují nejen od našich klientů, ale mám je sám vyzkoušené. Dávájí mi dostatek energie, cítím se po nich skvěle a stačí si vzpomenout na chvíli před a jen se zasměju a už si míchám koktejl.
Ale je nutné zdůraznit, že nejde o léky, ale o zdravé jídlo. Na druhou stranu už Hippokrates říkal "Nechť je jídlo tvým lékem a tvým lékem nechť je jídlo"

Mám rušný den a nemám čas dodržovat přesně jídla, je pro mě jednodušší si koupit bagetu.
Pak je pro Vás tato forma ideální. Udělat koktejl je otázka jedné minuty, pokud si ho připravíte již večer ušetříte i tuto minutu. Navíc máme toto jídlo zpracované i do formy tyčinky (vypadá jako musli tyčinka), kterou můžete jíst i například při řízení auta, dá Vám všechny živiny a zasytí Vás. Tu je potřeba jen více zapít vodou.

To mě přeci nemůže zasytit, určitě budu mít hlad.
Přesně to jsem si také říkal. A měl jsem pravdu, dvě hodiny po koktejlu přišel hlad. Bylo mi vysvětleno, že každý člověk je jiný a má jiné požadavky pro své tělo. Mě samotný koktejl nestačí, musel bych si buď dávat více koktejlu a nebo jednodušeji přidat do koktejlu protein, který mě více zasytí a ještě pomůže vyživit svaly. Přidal jsem protein a nepociťuji hlad 3-6 hodin (v závislosti na náročnosti dne).

A nestačil by tedy samotný protein?
Protein je skvělý na výživu svalů a pro zasycení. Ale v těle máme dalších 200 typů buněk a každá chce vyživit. Chtějí vitamíny, minerály, stopové prvky, chtějí tuky a cukry, vlákninu pro zažívání, mastné kyseliny, aminokyseliny a další látky, které v proteinu nejsou nebo jsou jen málo zastoupeny.

Mám problémy se štítnou žlázou a cukrovku, mohu také takhle hubnout?
Ano, máme klienty s disfunkční štítnou žlázou. Přiznávám, že tam jde hubnutí pomaleji. Máme i klienty s cukrovkou. Tam je třeba být zpočátku více opatrný a začínat pozvolně, ale žádný větší problém tam není. Obecně, pokud je nějaký zdravotní problém, začíná se pozvolna, aby to pro tělo nebyl šok a v klidu se přizpůsobilo novému (prakticky vždy) zdravějšímu stylu žívota. U klientů s cukrovkou jsou pak i dobré výsledky se snižováním cukru v krvi. Jediné omezení je pro lidi s alergií na lepek, který je v koktejlu obsažen i když jen malé množství (pokud nemáte silnou alergii tak je možné pomalu začít i u Vás). Ale již se zkoumá koktejl i pro lidi s bezlepkovou dietou.

Ale to bude asi pořádně drahé, když je to tak zdravé a kontrolované jak říkáte.
Způsob zpracování je již tak propracovný, že se náklady velmi zmenšili. Též způsob distribuce, kde není potřeba platit jednotlivým dopravcům, skladům, obchodů snižuje cenu.
Ale asi Vás zajímá konkrétní částka, tedy jedno jídlo, které nahradíte (tedy ušetříte náklady ze běžné jídlo) je od 24 korun.

24 korun za jedno plnohodnotné výživné jídlo, ale říkáte OD co to znamená?
24 korun Vás vyjde pouze samotný koktejl, ale již jsem se tu zmínil o proteinu a máme další doplňky, které podporují proces hubnutí a výživu těla, ale je na Vás kolik chcete do svého zdraví investovat.
My Vám na míru připravíme program, který je nejefektivnější a pomůže Vás zbavit Vašich problémů s nadváhou nejlépe. Ten můžeme cenově upravit tak, aby byl cenově dostupný a stále jste měla výsledky. Pro představu většině našich klientů stačí program, kde platí cca 60 korun za jídlo, ale i za těch 24 korun se hubne.

A co když mi to nebude vyhovovat nebo nebudu mít žádné výsledky?
I to se může stát, věšinou je to psychické, že se klient nemůže smířit se změnou ve stravování, nebo když klient nedodržuje dávkování. Pak do 30 dnů může zbytek nespotřebovaného jídla vrátit a dostane všechny peníze zpět.

Kde si to můžu koupit?
Neokoupíte ho nikde v obchodě, ani v lékárně. Jediné, kde se dá pořídit je od distributora - poradce. Ten kromě samotného programu, který Vám vytvoří přímo pro Vás, Vám vysvětlí jak se program užívá, je s Vámi po celou dobu redukce i stabilizace a upravuje program dle aktuálních potřeb, tak aby Vám co nelépe vyhovoval a byl stále efektivní.
I když máte to nejrychlejší auto, tak je Vám na nic pokud Vám nikdo neřekne jak se řídí. Zde je to podobné.

AHA poradce, a kolik mě bude stát ten?
To nejdůležitější a nejcenější je u nás zadarmo. Takže poradce je zdarma. Jen doplním, že poradce je s Vámi v koktaktu přes telefon, takže nemusíte nikam chodit. Volá Vám v domluvených časech a zjištuje jak Vám program vyhovuje a případně upravuje, doporučuje i úpravu ostatních jídel a obecně seznamuje s principy zdravého života.

Všechno zní tak jednoduše a úžasně, kde je háček?
Byl bych velmi neférový, kdybych nezmínil, že je zde ještě jeden finanční náklad a ten je mnohem větší nežli samotný redukční program.
To je výměna šatníku. Po té co se zbavíte tuku a vytvarujete si postavu, bude Vám stávající šatník k ničemu a budete ho muset obnovit.

A jak se k tomuto jídlu mohu dostat?
Musíte kontaktovat distributora-poradce. Je více způsobů, ten nejjednodušší je vyplnít dotazník na internetu, a distributor Vám již sám zavolá a seznámí Vás s následným postupem.
Dotazník naleznete zde : http://www.wellnessporadce.cz/form.html
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bara Bara | 13. července 2011 v 13:28 | Reagovat

Zase další blbost a lidi na to skočí :/// Tohle bych zakázala, bez pohybu a zdravé stravy to asi nepůjde. A strava v prášku??? No děkuji, pak budu mít ještě línější trávení. Nechápu, jak je možné, že se nějací ubožáci přiživují na blbosti a následném neštěstí druhých. Ještě, že mám dost rozumu na to, abych rozpoznala hovadinu, jakmile o ní slyším. Jsem ráda, že nemám problémy s váhou a nejsem tak zoufalá abych naletěla takovým podvodníkům!!!!

2 wellness wellness | E-mail | Web | 13. července 2011 v 14:14 | Reagovat

[1]: Děkuji za Vás názor. Je skvělé, že dokážete rozpoznat hovadinu aniž byste ji vyzkoušela a zjistila o co přesně jde. Zavidím Vám já toto nedokážu. Musím říci naštestí, tyto programy jsem vyzkoušel a jsem s nimi nadmíru spokojen, únava je pryč, zlepšily se mi problémy s průduškama (co mám od dětství a žádné léky nezabíraly) a alergie taky pěkně ustupuje, to že mám lepší postavu je jen třešínka na dortu.
Souhlasím s Vámi, že bez zdravé stravy a pohybu to nepůjde.
Ale nepochopil jsem jedno ... co znamená "línější trávení" ?
A co znamená zdravá strava? Kde seženete zdravé potraviny? Jak si je připravíte? (pro zajímavost doporučuji se podívat na http://vimeo.com/16821390 )
Nakonec bych se chtěl zeptat, nazýváte mě podvodníkem. V čem podvádím?
Vše co jsem sem napsal, o tom jsem skálopevně přesvědčen. Pokud se v něčem mýlím budu rád, když mě na to někdo upozorní.
Děkuji za reakci a odpovědi na mé otázky, předpokládám, že Vaše reakce nebyl jen vykřik do tmy, ale je podložen fakty a zkušeností.

3 Jana Jana | E-mail | 20. července 2011 v 20:29 | Reagovat

Mám to vyzkoušené a vím, z vlastní zkušenosti a zkušenosti známých, že tato strava opravdu funguje a dělá organismu moc dobře. Jen není pravda, že jedno jídlo stojí 24 korun. Tolik koktejlů z jednoho balení neuděláte. Ale také pokud přstanete koktejly brát a nebudete se dost hlídat, přiberete zpět. Není důvod proč je přestat brát, snad jen finanční, z tohoto důvodu jsem přestala i já jíst koktejl, ale chtěla bych začít znovu, bylo mi při něm opravdu po zdravotní i fyzické stránce lépe.

4 wellness wellness | E-mail | Web | 20. července 2011 v 21:27 | Reagovat

Díky za komentář.
Přidám své zkušenosti.
Sám jsem odměřoval, zda z jednoho kokteilu jde udělat 60 porcí. A jde a většině klientů toto množství stačí. Pokud je náročnější den, tělo potřebuje i více živin a je potřeba koktejlu dát více, aby člověk nepociťoval chutě na sladké. Liší se člověk od člověka a průběh dne. Ale jak říkam většině klientů postačuje. Pak to opravdu vyjde na 24 korun. Pokud máte aktivnější den, nebo jste vyšší, budete ho potřebovat více. Například máme klientku, které stačí koktejl stěží na půl měsíce (vyšší, aktivnější životní styl a ještě stresující práce, a navíc jí moc chutná..)
Během celého programu Vám poradce radí a vy se naučíte střídměji a zdravěji jíst. Po vysazení koktejlu Vám to ani nepřijde, že jíte méně a zdravě. Navíc Vám program zrychlí metabolismus, takže se kalorie budou pálit snáze. Ještě k tomu přispívá stabilizační fáze, kdy si dáváte koktejl jen ráno a tělo si tak více zvyká na "normální" stravu. Tedy jsou všechny předpoklady, k tomu si váhu udržet i po vysazení koktejlu. Bohužel nezdravý způsob života je všude kolem nás a nespadnout do něj jde jen velmi těžko.
Koktejl je jen pommůcka, ulehčení jak do těla dostat co potřebuje. Můžete to udělat i "přirozeným" způsobem a potraviny si vybírat nebo spíš pěstovat. Ale proč si to neulehčit? Život sám o sobě je složitý a řešit ještě zdravé jídlo, mi přijde škoda.

5 Boris Boris | 27. července 2011 v 20:28 | Reagovat

Není lepší dát si radši jedno pivo prvotřídní kvality než držet diety?

6 wellness wellness | E-mail | Web | 28. července 2011 v 7:47 | Reagovat

[5]:
Otázka je jaký je Váš cíl? Pokud chcete zahnat žízen a příjemně pošimrat chuťové buňky dodat tělu alkohol (toxin), hodně kalorií, ale i vitamínu B. Pak rozhodně pivo je lepší volba.
Pokud chcete zhubnout, tak i potom je pivo lepší volba nežli dieta. Sice nezhubnete, ale neublížíte si.
Pokud chcete hubnout zdravě a ještě si vyživit tělo, pak Vám doporučuji se zaměřit na zdravou stravu, a nejsnažší způsob, který já znám, je popsán výše.
Je důležité si uvědomit, že jedno pivo z Vás tlusťocha neudělá. Takže není problém si ho občas dát. Deset kousků denně problém, ale je...

7 david david | 28. července 2011 v 14:50 | Reagovat

chtěl jsem se zeptat.cca před rokem jsem vážil 127kg.nyní mám 85kg.hodně jezdím na kole.intenzivnější jízda i do dlouhých kopců.chtěl bych si udržet váhu a zůstat tak jak jsem.měřím 185cm.ale nedokážu se stravovat během dne po menších porcích.vždy se najím večer.přes den hodně jím zeleninu papriky, rajčata apod.také piji syrovátku někdy 2x denně někdy méně.prý hodně pomáhá při hubnutí a mám tu výhodu že mi dost chutná narozdíl od lidí co ji přímo nenávidí.piju jen vodu a to cca 4litry denně a zásadně nesmažím.vše na vodě,včetně ryb a kuřecího masa.alkohol nepiju a nekouřím.snažím se aby to tak bylo i nadále.čeho se mám do budoucna vyvarovat a co bych měl naopak změnit či poupravit.mohu si dát večer větší porci jídla když předtím usilovně dřu na kole?nebudou se opět na noc ukládat tuky?děkuji za odpověd

8 david david | 28. července 2011 v 14:52 | Reagovat

ještě jsem zapoměl.piju dost kávy.na střídačku:nescafe a turka.cca 4 šálky denně.ja vím že je to špatné ale nemohu si pomoct.když jsem před 4lety kouřil tolik kafe jsem nepil.ale rozhodně nezačnu znovu kouřit abych snížil objem kafí.děkuji za info

9 Jan Škach Jan Škach | E-mail | Web | 29. července 2011 v 12:31 | Reagovat

[7]:
Je skvělé, že se Vám povedlo snížit váhu. Věřím, že si i cítíte mnohem lépe.
Jak sám, ale jistě vidíte Váš denní režim není zcela optimální.
Co se stane, když přes den, jíte málo a najíte se na večer?
Tělo prochází během dne třemi etapami - čistící (4-12hod), přijímací a aktivní (12-20 hod) a odpočinková a "stavící".
Pokud se najíte na noc, tak tělo místo toho, aby odpočívalo a stavělo, tak musí trávit jídlo - pokud si dáte zeleninu, není to tolik zatěžující. Maso už je horší.
Je skvělé, že jíte zdravě, ale jíst pravidelně je také důležité. Pokud se tedy najíte v noci - ano budou se ukládat tuky, všechny tuky, které na noc sníte se uloží. 75% cukrů které sníte na večer se přemění na tuky. Bílkoviny, které sníte na noc se použijí buď pro stavbu svalové hmoty a nebo se vyloučí (zatěžují játra)
Správně byste neměl 2 hodiny před spaním již jíst.
Jinak pokud se Vám uloží tuky a vy je druhý den spálíte tak, přibírat nebudete, ale zbytečně zatěžujete organismus více než byste musel. Také je otázka jak jezdíte na kole, zda se jedná o aerobní nebo ne...
Syrovátka je skvělá věc, ale není to koktejl o kterým se zmiňuji. Obsahuje jen syrovátkový protein, a nejsou tam všechny potřebné živiny. Také bych detailněji potřeboval znát co přesně jíte a kdy.
Pokud mi vyplníte dotazník. Můžem prograt více do detailů.
http://www.wellnessporadce.cz/form.html

Co se týče kafe - zkuste nahradit (aspoň občas) zeleným čajem. Jinak bych Vám doporučil čaj, který máme přímo my v sortimentu, dodává energii a pomáha pálit tuky a ještě detoxikuje.

10 Petra Petra | 5. října 2011 v 15:56 | Reagovat

Tak já přidávám svou zkušenost - jedla jsem "jídlo" od Herbalife půl roku a víte co? Nic :-D Vyhozené peníze.. Nešlo ani kilo dolů.

11 Lenka Lenka | E-mail | 5. října 2011 v 18:06 | Reagovat

Já zastoupím ty spokojené :) Od února jsem si na programu upravila váhu o 15 kg směrem dolů. Váha i postavu jsou lepší než před mým těhotenstvím a na svou 1,5 roku starou holčičku má více energie a cítím se moc dobře.

12 Jan Škach Jan Škach | E-mail | Web | 6. října 2011 v 22:36 | Reagovat

[10]: Děkuji za Vás komentář Petro. Bohužel neznám podrobnosti. Jaký jste měla program, jaké produkty jste brala a zda Vám Váš poradce upravil program pro dosáhnutí Vašich výsledků. Pokud to chcete probrat, zadejte Váš dotaz na wellnessporadce.cz/dotaz spojím se s Vámi a zjistíme, kde byla chyba.
Též máme jednu klientku, která po 4 měsících nezhubla ani kilo, naopak jich pár nabrala. Je to paní, která celý život jedla jen večeře a tak její tělo je značně podvyživené i když má nadváhu. Poměr tuků a svalů je v nerovnováze a tak i když paní hubne na centimetry přibývá na kila - svaly nahrazují tuk. Možná to byl podobný případ u Vás.
A ještě si dovolím nesouhlasit s vyhazováním peněz. Tak jako tak něco jíte a to něco nemáte jistě zadarmo. Takže když jíte Herbalife jako já dáváte peníze za Herbalife a ne za vánočku s marmeládou. Navíc těžko můžete "normálním" jídlem konkurovat nutričními hodnotami právě jídlu od Herbalife, nemluvě a o jeho kontrole a způsobu výroby. Takže to že jste půl roku dávala tělu všchny potřebné látky bych určitě vyhazováním peněz nenazval. Bohužel někde byla asi chyba, že nedošlo ke zlepšení postavy - jak jsem řekl rád s Vámi proberu.

13 mh mh | 1. listopadu 2011 v 11:15 | Reagovat

blbost na druhou

14 Jan Škach Jan Škach | E-mail | Web | 1. listopadu 2011 v 20:54 | Reagovat

[13]: mh> děkuji za konstruktivní komentář. Předpokládám, že jste matematik a berete blbost jako negativní slovo. Negativni (číslo) na druhou je kladné a ještě zvětšené, beru to tedy jako pochvalu. Ještě jednou děkuji.
Ono je strašně jednoduché něco odsoudit, aniž bychom měli nějaké argumenty.

15 veronika veronika | 6. června 2012 v 11:00 | Reagovat

souhlasím,strava v prášku je ,,fakt úžasná" člověk nic jinýho nepotřebuje, už vidím jak bych přežila.mamka měla koktejly od herbalife, po 2 dnech jí bylo špatně od hladu, páč úplně stejně to dělala jak to píšou tu,málem se složila a zhubla max 5 kilo a pak to stejně nabrala protože na tomhle se nedá ží, je to fakt blbost a ještě si to obhajuje.

16 Honza Honza | E-mail | Web | 11. června 2012 v 23:09 | Reagovat

Souhlasím s Vámi Veroniko. Pokud si někdo myslí, že jen koktejly zhubne je nesmysl, musí se o jídle přemýšet, jen na koktejlech nelze žít. Je smutné, že to distributor Tvé mamce nevysvětlil.
Jinak pokud ze dne na den změníš stravu z nezdravé na zdravou tak tělo to snáši kupodivu špatně, hlad být určitě nemá.
Za to ale nemohou koktejly - ale to jak se používají. Koktejly jsou z mého pohledu velká pomůcka (nemusí se řešit jednotlivé živiny ani kalorie a je to už prostě namíchané), ale není to všelék.
Já Herbalife používám víc jak rok a jsem s nim spokojen. Více energie, pěkná postava, ale obědy jsou normální ... i když... více o nich přemýšlím a dám si raději kuřecí salát nežli výpečky .. i když občas také neodmítnu :-)

17 Kryšpín Kryšpín | Web | 7. března 2013 v 10:25 | Reagovat

Tak jistě, že se přebytečného tuku může zbavit každý. Teď je otázka, zda ten člověk opravdu chce nebo za jakou cenu. Podle mě nejlepší způsob, jak zhubnout, je úprava jídelníčku. Tzn. jíst pravidelně a dívat se na to, ci jím. Mě dost pomohlo počítání kalorií - princip je jednoduchý: výdej musí být větší, než příjem ;)

18 Martin Martin | Web | 25. března 2014 v 9:49 | Reagovat

Myslím, že honba za jídly bez tuku je účelově vytvořená představa, kterým lidem nalila propaganda z médií. Výrobcům to vyhovuje, prodávat méně tuku. Z tučného jogurtu udělají 20 odtučněných. Tuk je zdrojem energie. A kdo jej nemá, nemá z čeho brát. Samozřejmě, vše má svoji míru. Chce to přiměřeně jíst a přiměřeně sportovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama